Co umíme

                               
                                EZS Jablotron 100+                               

JABLOTRON 100+ je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. 
                                       Detailní informace na webu výrobce


Snadné ovládání!

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100+ první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi! Šetrná instalace!

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron! Dostupný odkudkoliv!

Ke svému alarmu JABLOTRON 100+ se dostanete díky bezplatné aplikaci MyJABLOTRON z vašeho chytrého telefonu nebo počítače odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

 Bližší informace na webu výrobceCelková ochrana na 3 měsíce zdarma!

S montáží nového alarmu JABLOTRON 100+ dostáváte automaticky dotaci
na 3 měsíce služby Celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazků se tak můžete přesvědčit, co znamená skutečný pocit bezpečí. 

Bezpečnostní centrum JablotronDomácí automatizace pomocí JABLOTRON 100+ 

JABLOTRON 100+ vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Kromě profesionálního zabezpečení nabízí i unikátní domovní automatizaci . Ovládejte dálkově svůj dům, chatu či firmu a využijte možnosti špičkové techniky naplno! 

Ovládání domácí automatizace jablotron
Ovládání domácí automatizace jablotron

Ovládání osvětlení

Ovládání domácí automatizace jablotron
Ovládání domácí automatizace jablotron

Ovládání závlahy zahrady
a spoustu dalších možností...

Ovládání domácí automatizace jablotron
Ovládání domácí automatizace jablotron

Ovládání bazénové technologie

Videoverifikační IP kamery

Kamery jsou součástí zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+ a automaticky reagují na jeho stav, ať už jde o poplach, zajištění nebo odjištění objektu.
Uživatel z každé události obdrží minutový záznam, který je dostupný v aplikaci MyJABLOTRON. Může tak situaci okamžitě ověřit. Kromě toho má k dispozici i živý náhled z kamery a službu vícedenního záznamu, když odjíždí pryč.
Celý systém lze navíc připojit na Bezpečnostní centrum,
jehož operátoři se o vše postarají.

Bližší informace o videoslužbáchAutonomní kamerový systém HIKVISION

Kamerový systém posílí úroveň zabezpečení Vašich objektů nebo může například zvýšit efektivitu a produktivitu Vašeho provozu. Snímaný obraz je možné po zvolenou dobu zaznamenávat a zpětně přehrávat jak v lokální síti, tak i on-line prostřednictvím internetu i ze vzdálených míst. Systémy jsou dnes schopné komunikovat i s mobilními telefony.

                     
                                    IČO:  88065103